Hadie, beste lezers en bezoekers van mijn website. Hier lees je meer over mij. Op de andere pagina’s vind je informatie over mijn (uitgebreide) website, publicaties en nog meer.
Ik werd in 1949 geboren in Twente, dus eigenlijk ben ik een echte Tukker. Aan school had ik een broertje dood. Pas op de Pabo begon ik onderwijs leuk te vinden. Toen ik geslaagd was in 1971 kreeg ik ‘levenslang’ tot mijn pensionering.
Vanwege mijn toen nog onbekende adhd kon ik nooit stil zitten en was ik nogal druk. Maar vooral was ik goed gebekt. Dat werd meestal niet in dank afgenomen door degenen, die voor de klas stonden, of college gaven.
Zelfs op mijn eindexamen had ik woorden met de leraar Nederlands. Resultaat: een vijf. Later volgde ik met succes de studies MO A en B Pedagogiek en Onderwijskunde aan de RUG. Nee, ik was geen lid van Vindicat, gelukkig niet.
Ik heb me altijd betrokken en verantwoordelijk gevoeld voor leerlingen, die niet mee konden komen, of in probleemsituaties verkeerden. Dan gaf ik gewoon bijles en ging vaak op huisbezoek. En het belangrijkste: ik begreep ze.
In mijn werkzame leven ben ik aardig vaak verhuisd. Ik vond het altijd weer leuk om een nieuwe uitdaging aan te gaan. Op elke school, waar ik werkte en leiding gaf, was wel een uitbreiding of grote verbouwing. Soms vond mijn vrouw, dat we beter een huisje op wielen hadden kunnen kopen.

Mijn hobby’s zijn tekenen, fietsen, lezen, schrijven, wandelen en de natuur.
De gedichten die ik schrijf ontstaan uit bewogenheid en vooral uit eigen ervaringen en gevoelens.
Wekelijks schrijf ik een column in de Puttenaer. Elke week verschijnt er wel weer wat nieuws op deze website.
Als Eerste Dorpsdichter van Putten verwijs ik je graag naar de bijbehorende website.


